Masáž? Proč ne?

4.6.2009Fit a v pohoděČtení na 2 minuty
Masáž? Proč ne?

Mnoho lidí se v tomto uspěchaném světě ptá, proč by do svého již tak nabitého programu zařadit takovou zbytečnost jako je masáž těla. No, kdoví ... Tak se na to podívejme blíže.

V celém světě se rozvíjí trend zdravého životního stylu. Celé to začalo tím, že všichni začali dodržovat pitný režim. To už i malé děti vědí, že musí hodně pít. Vždyť lidské tělo tvoří více než 60 procent vody. A tak jsme vlastně jako rostlinky. Když je nebudeme zalévat, uvadnou.

Pak se zjistilo, že nám třeba zařadit do jídelníčku více vlákniny a tedy ovoce a zeleninu. No a tak jsme se na to všichni zavázali. Denně přijmeme dvě až tři dávky ovoce a zeleniny a už nám to ani nepřijde zvláštní.

Tělo jsme začali očišťovat zevnitř. Tak proč to ještě nepodpořit? Mnoho lidí se zamyslí: to mám pro sebe dělat ještě něco? A proč právě masáž?

Ve světě je masáž běžná, ale v našich podmínkách to ještě mnoho lidí tak nechápe. Vždyť na masáž se chodí jen když už člověka něco bolí... nebo ne? Takže, proč vlastně na tu masáž jít?

No v první řadě chceme-li se starat o své tělo, tak masáž je nám v tom velmi nápomocná. V první řadě nám rozehřeje tělo a to znamená, že nám rozproudí krev. No a když nám rychleji koluje krev, tak samozřejmě se zrychlují všechny procesy v našem těle.

Masážní lehátko Lipt® HL-01 (hliníkové)

Masážní lehátko Lipt® HL-01 (hliníkové)

5 350 Kč

Zrychluje se metabolismus v buňkách a to znamená rychlejší odbourání škodlivin a jejich následné vyloučení z těla. A když je rychlejší metabolismus, tak se i rychleji odbourávají tuky. A tedy i zhubneme. Co je pro mnohé velmi zajímavý fakt. No a samozřejmě se po masáži uvolní svalstvo. Čili začínáme relaxovat. Kromě toho nás to pozitivně naladí. V neposlední řadě masáž zajistí i peeling kůže a tudíž se zlepší i celková kvalita naší pokožky.

Takže ptám se ještě jednou. Masáž? Proč ne. Vždyť při tolika pozitivních účincích na tělo to třeba zkusit už jen pro to. Za pokus člověk nic nedá. Akorát to, že zůstane příjemně naladěn a odpočatý. Tak vzhůru na masáž.

Inspiroval Vás článek k něčemu novému, ale chybí Vám vybavení?
[blue_block_text]

Komentáře k článku 0

Buďte první, kdo přidá komentář.