Jak si přivydělat při masírování?

8.7.2020Velvesa doporučujeČtení na 5 minut

Ne, dnes si nebudeme vyprávět o tom, co nehmotného - energii, teplo, dobré slovo - masér prodává svým klientům. Dnes chceme mluvit o produktech, které masér svým klientům může doporučit a prodávat tak, aby měl z toho sám užitek a finanční výhody. Že jste masér a ne prodavač? Ale to je chyba! A hned si řekneme, proč to změnit a hlavně jak.

Práce maséra je poměrně náročná fyzicky i psychicky. Mnoho masérů rádo kombinuje různé masážní techniky i proto, aby si jejich ruce odpočinuli. A co tak vydělat si a nemuset přitom pohnout ani prstem? Něco pro to samozřejmě udělat třeba, no je to úplně jednoduché! Máme dlouholeté zkušenosti s výrobky, které skutečně pomáhají a chceme, abyste jejich vynikající účinky poznali i vy, vaše rodina, známí a vaši klienti. A zároveň si přejeme, abyste za vaši krásnou, ale náročnou práci byli odměněni a mohli si dopřát více relaxu i pro sebe.

Práce maséra, ať už je prováděna jako hobby nebo jako profese na plný úvazek, je spjata s touhou pomoci klientům. Ulevit od bolesti, dopřát relax, zlepšit stav těla i mysli. Časem klienti se svým masérem probírají i drobné bolístky a zdravotní potíže ve víře, že jim umí poradit a pomoci. A dobrý masér umí pomoci - radou nebo konkrétním produktem. Pokud produkt pouze doporučujete, klient mnohokrát zapomene jeho název nebo si ho zapomene koupit. Nejlepší je mít pár kusů po ruce a klientovi výrobek nabídnout ihned. Kdo by neocenil takovou péči? Je to pohodlné a výhodné pro klienta i pro vás. My vám umíme pomoci výhodnými velkoobchodními cenami, díky kterým se vám vyplatí stát se kromě maséra i poradcem a prodejcem.

Co je potřeba udělat?

Kontaktujte nás na martin@velvesa.cz nebo telefonicky na 607 442 424, náš kolega Martin Naňák si ověří, zda skutečně pracujete jako masér nebo jiný terapeut a získáte velkoobchodní ceny na vybrané produkty. To je všechno. Tak jednoduché!

Chceme, aby každý náš zákazník byl dobrým, lepším a nejlepším masérem. Pokud jste jako masér spokojen s produkty od nás, staňte se naším partnerem a využívejte nákupy vybraných produktů za výhodné ceny.

A o které produkty se jedná?

Nabízíme stručnou ochutnávku, abyste si mohli ověřit, že u nás si vybere každý.

Thajský krém Namman Muay 100 g

Muay je dobrým přítelem každého maséra. Perfektní pro unavené, přemasírované ruce a prsty, uleví upracovaným předloktím, ramenům a kříži.

Ideální pro prohřátí svalstva před masáží nebo těžším fyzickým výkonem. Po masáži aplikujte na nejvíce problémové a bolestivá místa, Muay je prohřeje a zregeneruje a zvýší tak účinek poskytnuté masáže.

Mimořádně vhodný pro sportovce a seniory na řešení potíží s pohybovým aparátem. Regeneruje a prohřívá svaly, klouby i šlachy, ulevuje od bolesti, tlumí svalovou horečku po namáhavém sportu nebo například po intenzivní práci na zahrádce.

jak si privydelat pri masirovani

Medistik

Mimořádně oblíbené výrobky díky jejich vynikajícím účinkům a praktickému balení - sprej, roll-on a tyčinka, které umožňuje rychlou aplikaci bez nutnosti nanášet výrobek na ruce a pak je mýt.

Medistik Dual ve formě spreje nebo tyčinky poskytne namáhané tkáni nejprve ochlazení účinnou složkou mentol a po chvíli intenzivní prohřátí díky methyl salicylate. Doplňkové přírodní látky vyživují klouby, mírní zánět a podporují regeneraci chrupavky.

Medistik ICE roll-on prudce zchladí a následně intenzivně prokrví pokožku. Ztuhlé končetiny, bolest hlavy, na ochlazení během horkých dní, po úrazech, na prevenci tvorby modřin a otoků, proti bolesti svalů a kloubů, problémech se žílami, revmatických potížích a artróze.

Kanadský výrobek s vynikajícími vlastnostmi v praktickém balení se vyplatí mít po ruce v masážním salonu, na sportovišti, na zahrádce, na turistice nebo výletech na kole.

jak si privydelat pri masirovani

Živa

Novinka na trhu. Unikátní kombinace čistě přírodních látek, které kopírují působení terapie pijavicí lékařskou. V nabídce najdete 5 druhů kapslí, které se užívají buď vnitřně, nebo jejich obsah lze zapracovat do tinktury nebo krému.

Podpora zdraví při srdcově-cévních onemocněních (které jsou jednou z nejčastějších příčin úmrtí), akutních i chronických bakteriálních i virových onemocněních, zánětech cév a obecně při problémech s cévami.

Přírodní bioaktivní látky v přesně namíchaných dávkách bez zbytečných aditiv, pojiv a chemických konzervantů.

jak si privydelat pri masirovani

Pivní kosmetika

Široká paleta výrobků pro péči o vlasy, tělo a pleť a do koupele. Kosmetika z České republiky bohatá na vitaminy skupiny B, stopové prvky a minerály, které výrazně zlepšují regeneraci pokožky. Pivní kosmetika je vyráběna ručně a obsahuje velké množství piva, chmelový extrakt a pivovarské kvasnice. Vkusné dárkové balení.

jak si privydelat pri masirovani
Inspiroval Vás článek k něčemu novému, ale chybí Vám vybavení?
[blue_block_text]

Komentáře k článku 1

Tomas Paral

Souhlas.

Více