Co dokáže čistá voda?

14.12.2009Fit a v pohoděČtení na 4 minuty

Čistá voda je pro lidský organismus látkou, po které touží každá buňka. Čistá voda dokáže pomoci lidem při mnoha nemocích a bolestech.

Co dokáže čistá voda?

Za většinu potíží mohou minerály společně s cholesterolem a vodou, která je upravena chlorem, resp.chlórovými sloučeninami .. Tělo je nedokáže efektivně využít, a to je kámen úrazu. V padesáti letech má člověk v těle uložených okolo 2-3 kg nežádoucích látek, a to je velmi špatné. Čistá voda je nejlepším rozpouštědlem na světě. Dokáže velmi rychle z těla odstranit mnohé škodlivé látky, které jsme si za život nahromadili. Záleží jen na tom, jak dlouho a co jste pili. Řádově to může být pár týdnů nebo měsíců. Je obecně známo, že čím je člověk starší, tím rychleji se projevují změny k lepšímu.

Dokáže zlepšit zrak:

Usazeniny v čočce, na sítnici, v nervu, který vede zrakovou informaci do mozku. To vše může být jedním z hlavních důvodů problémů se zrakem.

Dokáže zlepšit sluch:

A to velmi razantně. Dokonce dokáže starým lidem pomoci i od závratí hlavy, které často mají. Je to způsobeno tím, že v uchu mimo jiné je ústroj zvaný labyrint a v něm je tekutina. Ta se při pohybu dotýká stěn, na kterých jsou malé krystalky. Při dotyku s tekutinou tak mozek (díky krystalkům) pozná, zda je tělo nahnuté tam či tam a podle toho pak reaguje. Dostatek čisté vody zabraňuje, aby se z tekutiny vytvořil rosol, který by tak způsoboval narušení rovnováhy.

Dokáže snížit hladinu v cukru v krvi:

Pro cukrovkáře je to hotový zázrak. Čistá voda dokáže snížit hladinu cukru v krvi io 5 milimol. V praxi to znamená, že mnoho cukrovkářů může rapidně snížit počet inzuínových injekcí. A pro mnoho diabetiků je nekonečná doba píchání inzulínu již jen minulostí.

Dokáže zlikvidovat tuky uložené v těle:

Dá se tomu těžko věřit, ale je to tak jednoduché. Čím větší množství čisté vody člověk vypije, tím rychleji zhubne. Nemluvíme o hektolitrech, ale o dvou-třech litrech denně.

Zlikviduje různé záněty a plísně:

Proč asi hygiena dbá na to, aby výskyt plísní a bakterií byl ve vodě co nejmenší? Většinu naše skvělé tělo dokáže zlikvidovat, ale některé bohužel ne.

Odstraní bolesti hlavy:

Mozek velmi trpí různými usazeninami. Jakmile zmizí, tak je po bolestech. Zapomenete na poruchy spánku: Je to fantastické, ale už po pár dnech pití skutečně čisté vody má každý člověk spánek jak má být. Usíná bez obtíží. V noci se Vám zdají krásné sny. Ráno se probouzíte čilí a odpočatí. Může za to mozek, který funguje jak má.

Prodlouží Váš život o 20-30 let:

Jasně, že pitím vody z kohoutku se nezabijeme ze dne na den. Je to dlouhodobá záležitost. Proto mnoho lidí o vodě jako o potenciálním nebezpečí vůbec neuvažuje. Není to totiž vidět hned. A vodárny s hygieniky o tom hodně neříkají, protože by museli lhát. Voda, jakou mají lidé u nás k dispozici, skutečně není přesně to, co lidé potřebují. Člověk je ze 75% z vody, proto je čistá voda pro člověka velmi důležitá. Naštěstí dnes už jsou způsoby, jak jí mít dostatek, jak mít svůj vlastní pramen čisté vody doma.

Sníží riziko lámavosti kostí:

Kost je živá tkáň. Jakmile se ale zanese minerály, je to špatné. Možná víte, že starší lidé mají těžší a křehčí kosti. Je to právě přebytkem minerálů. které tělo nedokázalo za svůj život vyplavit. Jen děti mají kosti pružné, jak mají být. Škoda, že to tak nezůstane i v pozdějším věku.

Zmizí problémy s klouby:

V kloubech je maz. Jenže z toho je časem-díky uloženým minerálem-něco jako brusná pasta. To pak likviduje kloubní pouzdra a člověk se může zbláznit od bolesti. Totéž platí o páteři. Bolest páteře je jednou z nejrozšířenějších civilizačních chorob. Problémy s páteří zase souvisejí s bolestí hlavy, atd.. Čistá voda je nejlepším rozpouštědlem na světě a jakmile odplaví z těla různé nepotřebné látky, je po mnoha starostech a bolestech.

Sníží kazivost zubů:

To souvisí s celkovým snížením škodlivých bakterií v našem těle. Pitím čisté vody se člověk stává čilejší, bystřejší, pohyblivost a celkově zdravějším.

Inspiroval Vás článek k něčemu novému, ale chybí Vám vybavení?
[blue_block_text]

Komentáře k článku 3

Jarka

Konečně článek, který nevnucuje po přečtení žádné produkty ke koupi. Plně s tímto článkem souhlasím. Čistá voda také pomáhá dětem zlepšit si prospěch ve škole o 1 stupeň, když skutečně pijí jen čistou vodu a žádné sladké nápoje. Doporučuji vyzkoušet a po dobu 14 dní pít jen čistou vodu. Často také zmizí astma. Jarka

Více

Ladiso

Nabízí se otázka. Jak vypadá čistá voda?? A navíc tyto informace nemají rády farmaceutické a lékárenské firmy. Také volím raději alternativní medicínu. Operace v krajním případě. V poslední době hodně nežádoucí. Systém nás nutí k preventivním prohlídkám, následně užívání léků, a dalších léků. Nezkoumají příčiny, ale jako řeší následky. Všem hodně zdraví v Novém roce 2014

Více

***PIŠTA***

Pití čisté vody doporučuji,ale v dnešní době raději po úpravě *ŠUNGITU*,je to nejlepší přírodní pití a né ty jedy z Kauflandu a Lidlu a i jiných marketů.Toto je moje 100%zkušenost.

Více