Aloe Vera - pomocník v boji s nadváhou | velvesa.cz

Aloe Vera - pomocník v boji s nadváhou

20.9.2010Fit a v pohoděČtení na 2 minuty
Aloe Vera - pomocník v boji s nadváhou

Aloe Vera je sukulentní rostlina, která roste v subtropických a tropických oblastech. Polysacharid acemanán je jedna z hlavních účinných látek Aloe Vera, která při vnitřním užití aktivuje imunitní systém, chrání buněčné membrány a působí antibakteriálně, antivirálne a antimykoticky. Aloe Vera také obsahuje vápník, hořčík, zinek, selen, vitamíny, aminokyseliny a celkově více než 300 různých látek.

Aloe vera rostlinný masážní olej 1000ml

Aloe vera rostlinný masážní olej 1000ml

389 Kč

Této rostlince se připisují přímo zázračné účinky - a prý pomáhá i při hubnutí - hned třemi způsoby:

  1. Rychlejší vypuzuje tuky. Má projímavý účinek - čím totiž jídlo rychleji "proběhne" trávicím traktem, tím méně tuků má šanci vstřebat do těla.
  2. Zvyšuje příjem bílkovin. Má vysoký obsah kolagenu - i když kolagen známe jako prostředek k vyhlazování vrásek a zkrášlování pokožky - je to bílkovina. A právě bílkoviny se při hubnutí doporučují jíst ve větší míře, protože se déle tráví a při jejich trávení využívá tělo více energie, a tedy zrychluje metabolismus.
  3. Urychluje práci jater. V játrech se tvoří žluč, která se ukládá ve žlučníku a přechází do dvanáctníku, kde odbourává tuky. Tedy čím rychleji buňky pracují, tím rychleji se zbavujeme přebytečných tukových zásob.

Dnes už známe mnoho výrobků, které obsahují aloe vera. Aloe vera můžeme dnes koupit například v podobě nápojů, tobolek, gelů, džusů. Obsahuje 19 aminokyselin, 20 minerálů.
100% šťávu z aloe vera byste měli přijímat dvakrát denně v dávce 60 až 120 ml. Netřeba to však přehánět. Vedlejšími účinky je totiž průjem, žaludeční křeče, nerovnováha elektrolytů a nedostatek vitamínů.

Inspiroval Vás článek k něčemu novému, ale chybí Vám vybavení?
[blue_block_text]

Komentáře k článku 1

***PIŠTA***

Já,za sebe Aloe Vera *DOPORUČUJI*všem lidičkám,kdo má rád přírodní produkty,které pomáhají....a necpat do sebe syntetické jedy,které zkracují délku života.

Více

Tato stránka používá cookies, aby vám přinesla co nejpříjemnější uživatelskou zkušenost. Více informací